BÍLÝ PUDL KRÁLOVSKÝ
PSÍ SALON2023 / 2022 / 2019 / 2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010


Úspěchy pudlů v péči našeho salonu, CHS z Nového království

Chovatelský pár trpasličích stříbrných pudlů naší kamarádky Jitky Blahové - Constantin a Casablanca z Nového království - jsou již rok v péči našeho salonu a za tuto dobu dokázali na výstavách pod vedením své chovatelky a majitelky získat a dokončit obrovskou řadu ocenění
Majitelce moc gratulujeme, přejeme hodně dalších výstavních i chovatelských úspěchů a zároveň děkujeme za skvělou prezentaci naší střihačské práce.
Constantin z Nového království
Jubilejní vítěz KCHP 2011
3 x res. CACIB, 2 x CACIB, BOS
CAC, CWC,VDH-CAC, PZV-CAC,CACA
PZV Soieger 2011
nejlepší stříbrný pudl klubové výstavy KCHP
Šampion Slovenska
Šampion Rakouska
Český Grandšampion
CAC na světové výstavě v Salzburgu

Casablanca z Nového království
Jubilejní vítěz KCHP 2011
1 x res. CACIB, 4 x CACIB, 3 x BOS, BOB
PZV Sieger 2011
Klubový vítěz KCHP 2011
Vítěz speciální výstavy KCHP 2011
nejlepší trpasličí fena klubové výstavy KCHP
CAC, CWC, VDH-CAC, PZV-CAC, CACA
Šampion Slovenska
Sampion Rakouska
CAC na světové výstavě v Salzburgu
Společně v páru pak získali ocenění nejen v Čechách, ale i v zahraničí:
4 x nejlepší chovatelský pár klubových výstav KCHP
2. nejlepší pár výstavního dne MVP Praha 5/2011
2. nejlepší pár výstavního dne MVP Mladá Boleslav 8/2011
1. nejlepší pár výstavního dne MVP Wroclaw 9/2011
1. nejlepší pár výstavy Siegerschau - PZV Kolkwitz 10/2011

CHS z Novéko království - trpasličí pudl stříbrný CHS z Novéko království - trpasličí pudl stříbrný

V salonu opět proběhne akce "Zdravé zuby".

Akci opakujeme zejména pro velký zájem majitelů a chovatelů o ošetření chrupů jejich miláčků ultrazvukem bez tolik neoblíbené sedace.
Ošetření pro nás zajistí opět MVDr. Hod z Prahy, jehož vstřícnost, profesionalita a především skvělé zacházení se psy jsou velmi příkladné.
Akce proběhne u nás v salonu v termínu 7.února 2012 od 13,00 hodin.

6.11.2011 - MVP Praha

V neděli 6.11.2011 jsme vyrazili opět do Letňan, tentokrát na mezinárodní výstavu, kterou posuzoval také francouzský rozhodčí pan Jean Blangino.
Vystavovali jsme dva Tonyho potomky, stříbrného trpasličího psa Villy Adia Avi a středního bílého psa Chic Chance Yrtep.
Kluci Abar Recatty a Channy získali výbornou bez dalšího titulu, ale Tonyho dcera Alexis Pikovický poklad se panu rozhodčímu velmi líbila a ve velké konkurenci získala při svém prvním startu v mezitřídě CAC a res. CACIB. Tentokrát byla její panička velmi spokojená s ukázněným ale živým předvedením své Lexy a výsledek se hned dostavil. Velká gratulace!!!
Villy nastoupil do třídy opět jako showman, pana rozhodčího zahrnul polibky a odnesl si svůj druhý titul CAC na mezinárodní výstavě. Od titulu Český Šampion jej dělí už jen jedno čekatelství CAC. Také moc gratulujeme.
Stříbrní trpasličí Jitky Blahové získali tituly res. CAC ve třídě šampionů - Constantin Gris z Nového království a fena Casablanca Gris z Nového království pana rozhodčího velmi oslovila, poněvadž si odnesla svůj desátý titul CACIB.
Malý Channy startoval ještě odpoledne s paní chovatelkou v chovatelské skupině a společně vybojovali krásné třetí místo ve velké konkurenci. Všem patří veliká gratulace !!!
pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský

5.11.2011 - KV KPaCHP Praha

Klubová výstava KPaCHP se tentokrát konala v sobotu v rámci MVP Praha v areálu Letňanského výstaviště.
Rozhodčím byl pan Jean Blangino z Francie. Tentokrát jsme se se Zuzkou Wohlmuthovou zúčastnili jako ve na klubovce Pudl klubu Středoklukách s celou nší bílou smečkou.
Annabel získala své poslední čekatelství k získání titulu Šampion šampionů KPaCHP a stala se zároveň 3. Nejlepší velkou fenou výstavy.
Tony se stal Nejlepším velkým psem a 4. Nejlepším psem výstavy v mezinárodní konkurenci.
Abar Recatty /Bert/ dokončil ziskem posledního čekatelství Junior Šampiona klubu.
Aquilera získala třetí čekatelství na Junior šampiona KPaCHP a zároveň stála v odpoledních soutěžích na 4. místě v boji o Nejlepší mladou fenu výstavy.
Vícebarevný trpasličí pes Cantos Brit Harlekin Wild Angel - Charlie nám udělal také velkou radost, protože si vybojoval svým sebevědomým předvedením titul Nejlepšího vícebarevného pudla výstavy.
pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský

29.10.2011 - KV PK Středokluky u Kladna

Klubová výstava Pudl klubu se tentokrát konala v sobotu 29.10.2011 ve sportovní hale ve Středoklukách u Kladna. Rozhodčím byla velmi příjemná dáma paní Elfriede Heidecker z Rakouska.
Měli jsme s sebou oba páry králováků tedy Toníka s Annabel i Berta s Aquilerou. V párech ovšem startovali jen starší a zkušenější, protože mladí si zatím díky své rozvernosti do kruhu oficielně nastoupit netroufají. Zatím se věnovali pouze tréninku a soutěžili v mezitřídě. Oba získali svůj první CAC a Bert ještě titul Klubového vítěze.
Annabel zářila a odnesla si nejen CACa, Klubového vítěze, ale po zásluze i titul BOB.
Toník soutěžil ve třídě čestné, získal druhého čekatele na Čestného šampiona klubu a pak také titul Nejlepšího psa tříd čestných. Paní rozhodčí se nesmírně líbil jeho živý temperament a přátelská povaha. Spolu s Annabel se pak odspoledne stali Nejlepším párem výstavy.
Střední bílý pes Chic Chance Yrtep paní Zdenky Hrdličkové velmi potěšil ziskem dalšího titulu CAJC a také Mladého klubového vítěze.
Trpasličí černá fena Daysy Prague Haley paní Lenky Jáchymové získala ve třídě otevřené titul CAC a tím také dokončila Českého Junior Šampiona. Všem velká gratulace !

pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský
pudl bílý královský

Ctirad a Ctislav Unno Jezvé jsou již rok v péči salonu a za tuto dobu dokázali na výstavách získat a dokončit neuvěřitelné množství titulů

Ctirad
Interšampion, Šampion Polska,Český Šampion, Český Grandšampion
Slovenský Šampion, Slovenský Grandšampion
Šampion Chorvatska, Šampion Černé Hory
Vítěz speciální výstavy KCHP 2011
Šampion KPaCHP
Šampion Maďarska
Victory Winner 2012 a Best of King v soutěži Šampion šampionů, Bratislava


Ctislav
Interšampion, Český Šampion, Český Grandšampion
Slovenský Šampion, Slovenský Grandšampion
Klubový vítěz KCHP 2011
Šampion Černé Hory
Polský klubový vítěz 2011
Grand Prix Slovakia Winner 2011
Šampion KPaCHP
Šampion Německa
Šampion Maďarska
Klubový Vítěz Maďarska
BIS klubové výstavy VDP Fraureuth Německo
VDP TOP Pudel 2011 - 1.místo v kategorii velkých černých, hnědých a bílých pudlů


pudl bílý královský

Z obou kluků máme spolu s majiteli obrovskou radost a přejeme jim ještě mnoho dalších úspěchů na poli výstavním.

MVP České Budějovice 9.10.2011

Naše poslední výstavní výprava vedla do Českých Budějovic, kde se tradičně konala druhý říjnový víkend Mezinárodní výstava.
Tentokrát jsme jeli opravdu v početné sestavě, Zuzka a její dvě bílé dámy Annabel a Aquillera a v druhém voze se vezli kluci Tony, Bert a Channy. Po noclehu v penzionu, který měl skvělou polohu v centru nedaleko výstaviště jsme brzy ráno vyrazily na výstavu. Všechno jsme krásně zvládly, psy stihly připravit a také úspěšně vystavit.
Začínal malý Channy, který zahájil Junior šampiona CZ ziskem svého prvního CAJCe.
Potom si se svou sestřičkou Vločkou zaběhal o Junior BOBa, ale protože se setřička předváděla značně ukázněněji, odnesla si tento titul ona a dokonce se jí v odpoledních soutěžích povedlo probojovat do užšího výběru v IX. skupině.
Pak jsem nastupovala s černou střední fenou Jessicou Negro z Altheyrosei, která úspěšně dokončila Českého šampiona. Gratulujeme majitelům manželům Pražským !
Jako první z velkých bojoval se svou paničkou a handlerkou Toníkův syn Aramis Recatty, který hravě porazil svou konkurenci v mezitřídě a získal již svůj druhý titul CAC. Je to velký šikulka !
Pak jsem měla tu čest předvést dceru našeho Toníka Aquilleru Pikovický poklad. Nastoupila do kruhu velmi suverénně, paní rozhodčí Dr. Jaroslavě Ovesné se líbila a tak si odnesla nejen posledního CAJCe potřebného k dovršení titulu Český Junior Šampion, ale v početné konkurenci i titul Junior BOB. Stala se tak pátým Toníkovým potomkem, který na tento titul dosáhl.
Máme z naší nové šampionky velikou radost !
Máma Annabel měla velkou konkurenci ve třídě šampionů, umístila se jako druhá s titulem res. CAC
Výstava se povedla i s počasím a naše smečka prokázala, že podobné výlety jí velmi svědčí a náramně si to všichni užívají.
Přijela se na nás podívat i sestřička Alexis, která je Junior Šampionka už od MVP v Mladé Boleslavi. Tak jsme se všichni pěkně vyfotitli, i když zklidnit tolik temperamentních králováků se zdálo zpočátku být nesplnitelným úkolem. Ale povedlo se !!!
pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský

PZV Siegerschau 2.10.2011

2.10.2011 jsme se s kamarádkou Jitkou vypravily do Německa na PZV Siegerschau. Výstava se konala ve velice příjemném městečku Kolkwitz v místní sportovní hale a posuzovali rozhodčí zvučných jmen. Psy posuzoval pan Robert Blümel z Rakouska a feny paní Marianne van Bult Slooijer z Holandska.
Tony obdržel od pana rozhodčího snad svůj nejkrásnější posudek a získal tituly VDH CAC, CAC SCA a PZV Sieger 2011.
Stříbrní trpasličí se také velmi líbili, stali se rovněž držiteli titulů PZV Sieger 2011 a v párech získali zasloužené 1. místo.
Úspěšný výlet byl dovršen skvělým ubytováním v blízké Putgolle. Spreewald je kouzelné místo, které by stálo za důkladnější prohlídku. Němci byli jako vždy milí a pozvali nás na další výstavy.

pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský

KV KPaCHP Praha-Stodůlky a NVP Brno 17.9.2011

Naše klubová výstava KPaCHP konaná 17.9.2011 ve Spolkovém domě v Praze Stodůlkách se také povedla.
Vyrazili jsme poprvé na výstavu, kde se spolu vystavovali táta Toník a syn Bert - Abar Recatty.
Oběma to náramně slušelo a paní rozhodčí Zuzaně Vršecké se také oba zamlouvali.
Bert se už podruhé vystavil ve třídě mladých a získal svůj další titul čekatele klubového junior šampiona.
V boji o nejlepšího mladého psa výstavy, kde se sešla opravdu velká a kvalitní konkurence stál za svým kamarádem Channym na třetím místě. Prokázal, že má po tátovi veselého ducha a v kruhu si počínal velmi rozverně.
Táta se ukázal ve třídě čestné, kde získal nejen čekatel, ale v odpoleních soutěžích i titul Nejlepšího psa tříd čestných.
V přehlídce šampionů se předvedl jeho bráška Quentin, kterému to opět velmi slušelo a než přečetli všechny jeho tituly, musela panička s Quenťou mnohokrát oběhnout své čestné kolečko.
Black - High Style Yrtep si doběhl pro svého dalšího čekatele klubového šampiona a v konkurenci středních psů stál odpoledne na třetím místě. Po delší odmlce mu účast na výstavě udělala velikou radost a v kruhu zářil nadšením.
Channy - Chic Chance Yrtep startoval tentokrát již ve třídě mladých, kde se velmi líbil a také v odpoledních soutěžích stál mezi nejlepšími.
Po krátkém oddechu a dobré večeři jsme s klukama vyrazili směr Brno, kde nás druhý den čekal další Bertův start ve třídě mladých. Rozhodčím byl pan Rafal First z Polska. Bert se předvedl tentokrát ukázněněji a to také přineslo své ovoce. Získal první titul CAJC a pak v konkurenci černých i titul Junior BOB.
Bráška Aramis vyhrál svou třídu a kromě titulu CAC získal i Národního vítěze a BOS. Veliká gratulace oběma!
Sešli jsme se i brášky Arminem a Andreasem, kteří sice nebyli napulírovaní na výstavu, ale výstavní prostředí se jim velmi zamlouvalo. Kdoví, třeba jednou budou také úspěšní jako jejich dva bratři..
pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský trpasličí pudl stříbrný pudl bílý královský pudl bílý královský

KV PK Kladno 13.8.2011

Dne 13.8.2011 se konala na Kladně Krajská výstava všech plemen spojená s Klubovou výstavou pudlů pořádaná Pudl klubem.
Rozhodčím byla paní Mgr.Hana Krejčová.
Naše účast byla opět velmi hojná a výsledky byly také nadmíru pěkné.
Největší radost nám udělal náš Channy - Chic Chance Yrtep - střední bílý pes Zdenky Hrdličkové. Nejen že vybojoval titul Dorost šampiona Pudl klubu, ale i v početné konkurenci dalších plemen krajské výstavy získal titul reserve BIS Puppy. Pod vedením své handlerky Jany se předvedl jako velký bojovník a panu rozhodčímu Mudrovi se opravdu velmi líbil.
Syn Toníka - Aramis Recatty ziskem posledního CAJCe dokončil titul Junior šampiona CZ a zároveň se stal Nejkrásnějším mladým psem klubové výstavy.
Na této výstavě se sešel s bratrem Abarem Recatty a také s mámou Karenou a tátou Toníkem. Na společných fotkách jim to náremně sluší.
Tony převzal z rukou primátora města Kladna pohár pro Šampiona Pudl klubu a poté se stal také Nejlepším psem tříd čestných na této klubové výstavě.
Trpasličí apricot Haco Greca Nova Petry a Terezy Altových získal svůj další titul CAC a čekatele klubového šampiona a se svou paničkou Terezou vybojovali v Junior handlingu krásné druhé místo.
Černý střední pes Fill Noire z Altheyrosei manželů Dvořákových získal svůj první titul CAC.
Všem velmi gratulujeme ke krásným výsledkům.
 pudl bílý královský Aramis Recatty  pudl bílý královský Karena, Aramis, Tony a Abar  pudl bílý královský Tony se synem Aramisem  pudl bílý královský Aramis a Abar  pudl Chic Chance Yrtep  pudl Tony

KV KCHaPP Konopiště 30.7.2011

Na Klubovou výstavu tentokrát Klubu chovatelů a přátel pudlů, která se konala v sobotu 30.7.2011 v areálu Hotelu Nová Myslivna na Konopišti, jsme vyrazili poprvé s Toníkovým synem Abarem Recatty - Bertem. Počasí nám sice celý den nepřálo, ale výstava se nám i přesto velmi líbila a hlavně povedla. Bert si sice poprvé v kruhu počínal poněkud ostýchavě, paní rozhodčí Lene Kildeborg Jakobsen z Dánska však velmi oslovil a v závěrečných soutěžích stál mezi nejlepšími jako minule bráška Aramis. Získal čekatele Junior šampiona klubu, stal se Nejlepším mladým psem výstavy a posléze také BIS 4 ze 61 jedinců. Na první start neuvěřitelný úspěch u zahraničního rozhodčího.
Barvy salonu hájil také trpasličí harlekin Cantos Brit Harlekin Wild Angel, který přes nepřízeň počasí velmi suverénně a v konkurenci zvítězil pod vedením Denisy Trnkové jak v soutěži o Nejlepšího vícebarevného pudla výstavy, tak i v soutěži o Nejlepší moderní střih. Udělal nám stejně jako Bert velikou radost !
Abar Recatty Abar Recatty Cantos Brit Harlekin Wild Angel Cantos Brit Harlekin Wild Angel

O víkendu 16. a 17.7.2011 se Tonymu se vystavovali dva synové.

Na klubové výstavě KCHP 16.7.2011 v Poděbradech to byl TonyJr. - Antonio Pikovický poklad.
Získal své třetí čekatelství na juniorský klubový šampionát a stal se tak prvním Junior šampionem KCHP z odchovů po našem Tonym. Výstavu posuzovala paní Zdenka Jílková.
Zároveň se stal v odpoledních soutěžích Nejlepším velkým mladým psem. Velká gratulace !
Naší kamarádce Andree Farkašovské děkujeme za skvělé předvedení.
Antonio Pikovický poklad

Na klubové výstavě v Poděbradech se vystavoval také svěřenec našeho salonu bílý střední pes Chic Chance Yrtep naší kamarádky Zdeňky Hrdličkové.
Předvedl se se šarmem sobě vlastním a stal se novým Dorost šampionem KCHP. Moc gratulujeme !
Chic Chance Yrtep

NVP Mladá Boleslav 17.7.2011

Oba polobratři se sešli i na Národní výstavě v Mladé Boleslavi, kde posuzovala paní Taťána Novotná.
Po velkém rozhodování dala nakonec přednost našemu Aramisovi Recatty před naším Toníčkem po Toníčkovi, jak mu všichni říkáme, tedy Antoniem Pikovický poklad.
Aramisek získal svůj druhý CAJC a svou sbírku rozšířil ještě o tituly Junior BOB a v konkurenci dospělých i BOB.
Je to skvělý úspěch teprve třináctiměsíčního psa.
Toníček byl oceněn známkou výborný 2 spolu s nádherným posudkem. Oběma moc gratulujeme !

26.6.2011 - MVP a Klubová výstava Brno

Vyrazily jsme na výlet s Denisou Trnkovou, která skvěle vystavila Blacka - High Style Yrtep i Vildu - Villyho Adia Avi na sobotní klubové výstavě KCHP, kterou posuzovala paní rozhodčí z Finska Tina Taulos a také na nedělní mezinárodce, kterou posuzoval pan rozhodčí z Maďarska Dr. Tamás Jakkel.
Kluci se předvedli pod vedením Denisy bravurně a získali na klubovce oba CAC a na mezinárodní Black CAC a res. CACIB a Villy ve velké konkurenci CAC, CACIB a BOB. Udělali nám tím obrovskou radost a oba značně pokročili v úsilí získat Českého národního šampiona.
Tony startoval s Denisou v Junior Handlingu, spolu se probojovali do finále a získali krásné druhé místo.
Na klubové výstavě s námi byl i mladík Channy - Chic Chance Yrtep, který získal svého druhého čekatele Dorost šampiona KCHP a v odpoledních soutěžích byl ohodnocen jako 2. Nejlepší dorost pes výstavy.
Joko Ono zur Riegelsfeste - Ronka naší kamarádky Jany Pacovské si na MVP vedla velice dobře a získala svůj druhý CAC na Grandšampiona ČR.
Výlet do Brna jsme si všechny tři skvěle užily a titulů jsme přivezly skutečně nad očekávání mnoho.

4.6.2011 - Klubová výstava Konopiště

Výstava se konala dne 4.6.2011 a rozhodčími byli pan Stephen Wheeler ze Švédska a paní Melanie Harwood z Anglie.
Vícebarevné pudly posuzovala česká rozhodčí paní Petra Kučerová.
Opět jsme se zúčastnili v hojném počtu a výsledky od takto věhlasných rozhodčích nás skutečně moc potěšily.


Tonymu se opět vystavovaly děti, ze kterých máme s chovateli stanic Pikovický poklad a Recatty velikou radost.
Dcera Aquilera Pikovický Poklad získala svůj druhý CAJC a první čekatelství na titul klubového junior šampiona a v odpoledních soutěžích byla 4. Nejlepší mladou fenou výstavy.
Syn Aramis Recatty si vedl na svůj první start na výstavě nadmíru bravurně a hlavně úspěšně.
Získal CAJC, Klubového vítěze juniora, Nejlepšího mladého psa a poté se stal také BIS 3 celé výstavy ze 115 přihlášených jedinců.
Za skvělou prezentaci a přípravu děkujeme jeho majitelce a naší kamarádce Eržice Kolbábkové a za jeho precizní střihovou úpravu naší kamarádce Myrně Krajtlové.

Další členové našeho týmu si také nevedli špatně:
ICH. Multich. Annabel du Cristaux Glaceés - CAC
ICH. Multich. Tony White Envisan - CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz, 2. Nejlepší velký pes
JCH. High Style Yrtep - CAC
JCH. Haco Greca Nova - CAC, ČKCH, Klubový vítěz, 4. Nejlepší trpasličí pes
JCH. Villy Adia Avi - CAC
Chic Chance Yrtep - DKCH, Nejlepší štěně pes výstavy
Cantos Brit Harlekin Wild Angel - Nejlepší vícebarevný pudl výstavy, 3. Nejlepší moderní střih
Tony a Annabel - 2. Nejlepší pár

Fandit nám přijel bráška Abar Recatty, který se na svůj první start teprve připravuje.
Náš kamarád Jirka Rek, majitel chovatelské stanice Recatty, který se na výstavu také vypravil podívat a podpořit své odchovy, mohl být s prvním výstavním výsledkem Aramiska jen nadšen.

Za skvělé fotky děkujeme majiteli Tonyho brášky Quentina a našemu kamarádovi Standovi Kolářovi.

15.7.2011 - Štěňátkům po Tonym v CHS Bílý Poklad je 8 týdnů.

Speciální výstava Klubu chovatelů pudlů v Kačině dne 28.5.2011

rozhodčí - Bruno Nodalli z Itálie
Výsledky našeho skvělého týmu:
Tony - CAC, Vítěz speciální výstavy, nejlepší velký pes, nejlepší pes výstavy, BIS 4
Tonyho dcera Aquilera Pikovický poklad - CAJC, JKCH, nejlepší mladá velká fena
Tonyho syn Antonio Pikovický poklad - CAJC, JKCH, nejlepší mladý velký pes
Annabel du Cristaux Glaceés - CAC, Vítěz speciální výstavy, nejlepší velká fena
High Style Yrtep - CAC, Vítěz speciální výstavy
Chic Chance Yrtep - DKCH, nejlepší štěně pes
Constantin Gris z Nového království - CAC, 3.nejlepší stříbrný pudl ve všech rázech
Casablanca Gris z Nového království - CAC, Vítěz speciální výstavy, 4. Nej.stříbrný, pudl ve všech rázech, 2. Nejlepší trpasličí fena speciální výstavy, Nejlepší chovatelský pár
Yoko Ono zur Riegelsfeste - CAC
Ctirad Unno Jezvé - CAC, Vítěz speciální výstavy
Ctislav Unno Jezvé - CAC


1. foto: Celá rodina v kruhu při boji o nejlepšího bílého pudla, obsadili jsme 3. - 5. místo ve všech rázech v pořadí Tony, Annabel, Aquilera a Toníček
2. foto: Celá rodina pohromadě včetně sestřičky Affinity, která nám přijela fandit

15.5.2011 - MVP Praha a úspěchy psů, které v salonu upravujeme a připravujeme pro výstavy:

rozhodčí Mgr. Božena Ovesná
High Style Yrtep - černý střední pes - CAC, res. CACIB
Haco Greca Nova - trpasličí apricot pes - CAC, CACIB
Jessica Negro z Altheyrosei - CAC, CACIB
Agáta Berberis Carpatica - CAC, res. CACIB
Daysy Prague Haley - CAJC
Tony byl ve třídě šampionů res. CAC
Vystavovala se také Tonyho dcera Alexis Pikovický poklad - získala ve třídě mladých svůj první CAJC


Kamarádka Jitka Blahová se svými stříbrnými trpaslíky:
ICH. Constantinem Gris z Nového království získala CAC, CACIB
ICH. Casablanca Gris z Nového království získala CAC
v soutěži párů u rozhodčího A Mudry - CZ - 2. místoVšem patří velká gratulace k tak krásnému úspěchu našeho týmu.

Na Springduodanube v Bratislavě mezitím soutěžili Ctirad a Ctislav Unno Jezvé a oba dokončili Slovenského šampiona.
Druhý výstavní den získal Ctislávek svého dalšího CACIBa.

Dne 7.5.2011 se Toníkovi a jeho třetí nevěstě Amandě Royal Team - Ambře narodilo 7 štěňátek

5 kluků a 2 holčičky. Mají se čile k světu. Jsou narezeni v chovateské stanici Bílý poklad a jejich jména jsou Agnesie a Adeline a kluci se jmenují Andreas, Anthony, Allegro, Armin a Aramis.
Zatím je jim dobře u mámy a do světa by mohli vyrazit začátkem července.
RODIČE VRHU:

MVP Pohorje - 8.5.2011 - rozhodčí John Muldoon - Irsko

Tony - CAC SLO, CACIB, BOS
Annabel - CAC SLO, CACIB, BOB, BIG 2
Cestu do Mariboru jsme spojily s mojí kamarádkou Zuzkou a naší pudlí dvojkou s pobytem v jarním a prosluněném Grazu.

MVP Maribor - 7.5.2011 - rozhodčí Nataša Blanuša z Chorvatska

Tony - CAC SLO, CACIB, BOB - nový Šampion Slovinska
Annabel - CAC SLO,CACIB, BOS

Klubová výstava KPaCHP v Českých Budějovicích, 23.4.2011

Na klubové výstavě KPaCHP v Českých Budějovicích dne 23.4.2011 se podařilo panu Johnovi se svým trpasličím vícebarevným pudlem Cantos Brit Harlekin Wild Angel vybojovat titul Nejlepší moderní střih pro náš salon. S handlerkou Denisou Trnkovou pak získali čekatele junior šampiona klubu a 2. Nejlepšího vícebarevného psa výstavy. Děkujeme za vzornou prezentaci.
Rozhodčím byla paní Angelika Rudolph z Německa.

Klubová výstava KCHP Ostrava - 9.4.2011

rozhodčí Petr Řehánek
Arnaldo Pikovický poklad (syn našeho Tonyho) získal tituly - čekatel junior šampiona KCHP, Nejlepší mladý velký pes. s malou paničkou Natálkou vybojovali společně v Junior Handlingu krásné 2. místo

Národní výstava Ostrava - 10.4.2011

rozhodčí Sandra Kekes Veselič - Chorvatsko
Arnaldo získal V1, CAJC

Klubová výstava KCHP v Tymákově dne 20.3.2011

Rozhodčí: MVDr. Edita Králová ze Slovenska.
Našim královákům Toníkovi a Annabel se zase vystavovaly děti, tentokrát Alexis Pikovický poklad a Antonio Pikovický poklad.
Toníček byl úspěšnější než sestra a na své první výstavě získal známku výborný 1, titul čekatel juniorského klubového šampiona a v odpoledních soutěžích také Nejlepšího mladého velkého psa výstavy.

Alexis byla opět ve třídě mladých výborná druhá se starší a vyspělejší konkurentkou, ale tentokrát se už hezky a disciplinovaně předváděla. Panička s ní byla velmi spokojená.
Oběma to velmi slušelo a svým rodičům dělali jen čest.

Na téže výstavě velice uspěl opět i Black - JCH. High Style Yrtep, který získal posledního čekatele na Junior šampiona KCHP a zároveň se stal opět Nejlepším mladým psem celé výstavy.
Je to zkrátka showman a o vítězství si umí zabojovat, tentokrát s paní chovatelkou Petrou Kučerovou.
Vystavovala se zde rovněž Daysy Prague Haley, která získala čekatelství klubového junior šampionátu a pak také titul Nejlepší mladé trpasličí feny výstavy.

20.3.2011 jsme vyrazili do Hoyerswerdy - Lauty na klubovou výstavu německého VDP klubu.

Rozhodčím byla paní Andrea Ernst z Německa.

Tony získal posledního VDH CAC potřebného k získání titulu Šampiona Německa a svého druhého čekatele na Sieger šampiona VDP. Je to již jeho 5. národní šampionát.
Zároveň jsme se dozvěděli, že v systému bodování VDP obsadil náš Tony krásné 5. místo v soutěži o VDP TOP Pudla roku 2010 a to mezi velkými bílými, černými a hnědými pudly. Máme velikou radost !
Náš kamarád Ctislav Unno Jezvé si vedl také velmi dobře. Získal další ocenění VDH CAC.
Na tomto úspěšném výletě nás doprovázel i Derek - staford naší Jany, který zvládl výborně cestu, pobyt na výstavě i celkovou socialiizaci v rámci celé akce. Pudly má moc rád a i když občas jejich zápolení zaspal, fandil jim celou svou malou dobrou dušičkou.

V termínu 19.3.2011 jsme absolvovali s kamarády a jejich pudly další klubovku KPaCHP v Praze v hotelu Svornost.

Rozhodčím byla paní Anette Arnold z Německa.
ICH. Multich. Tony White Envisan
čekatel čestného klubového šampiona, nejlepší pes tříd čestných
převzal cenu za Pudla roku 2010 KPaCHP - získal v rázu velkém 1. místo a v absolutním pořadí 3. místo ,
prezentoval chovatelskou stanici Envisan při převzetí ceny za Chovatele roku 2010 KPaCHP,
paní majitelka převzala cenu za Zlatého člena roku 2010 KPaCHP


JCH High Style Yrtep
čekatel klubového šampiona, 2. Nejlepší střední pes klubové výstavy


JCH Villy Adia Avi
čekatel klubového šampiona, 2.Bejlepší trpasličí pes klubové výstavy
byl vyhlášen 5. Nejlepším trpasličím pudlem roku 2010 KPaCHP


JCH Baron Bastien Půlnoční svit
čekatel klubového šampiona - novopečený klubový šampion KPaCHP


CH Ctirad Unno Jezvé
čekatel klubového šampiona - novopečený klubový šampion KPaCHP
Nejlepší velký pes klubové výstavy a 4. nejlepší pes výstavy všech rázů a barev
4. nejlepší velký pudl roku 2010 KPaCHPCH Ctislav Unno Jezvé
čekatel šampiona šampionů KPaCHP, 4. Nejlepší velký pes výstavy
5. Nejlepší velký pudl roku 2010 KPaCHPAffinity Pikovický poklad - dcera našeho Toníčka
se poprvé vystavovala na klubové výstavě a svůj úkol zvládla, paní rozhodčí se líbila a obdržela známku výborná


Moc děkuji za skvělou pomoc na výstavě s přípravou pudlů do kruhu a handlingem Jitce Blahové a Denise Trnkové. Bez nich bych to určitě nezvládla.

Klubová výstava KCHP v Libici

Rozhodčí - Tomáš Kubeš
Dcera Tonyho a Annabel - Alexis Pikovický poklad byla vystavována poprvé ve třídě mladých a jen díky svému velmi rozvernému předvedení a nezkrotnémiu temperamentu, který asi nejspíš zdědila po tatínkovi, skončila na druhém místě. Výstavy ji ale velmi baví a předpovídáme jí skutečně nadějnou kariéru. Jsme na Lexu náležitě pyšní a děkujeme paničce za péči a skvělou úpravu.
Připravila jsem fenu trpasličího černého pudla Daysy Prague Haley chovatelky Zuzany Jelínkové a majitelky Lenky Jáchymové , fena absolvovala s velkým přehledem svou první výstavu a pod vedením paní chovatelky získala svůj první titul Nejlepší dorost feny klubové výstavy. Máme z ní velkou radost.
JCH High Style Yrtep - na výstavě v Libici získal již svůj druhý titul čekatele klubového junior šampiona a v odpoledních soutěžích byl nad očekávání úspěšný. Dostal se do užšího výběru ve velké konkurenci soutěže o nejlepšího černého pudla výstavy a panu rozhodčímu se evidentně líbil, protože pak získal ještě titul Nejlepšího středního mladého psa výstavy a vše korunoval i titulem Nejlepšího mladého psa výstavy. Svým elegantním a krásným pohybem si pro titul prostě doběhl. Udělal nám tím velkou radost a my mu přejeme ještě další úspěchy na poli výstavním.

2.3.2011 - Novinka v našem salonu

Veterinární homeopatická poradna MVDr. Stanislavy Treuové: ZDE

8.1.2011 - Výstava pořádaná klubem KPaCHP.

Rozhodčím byla paní Anna Törnlöv ze Švédska.
Opět jsem připravovala v salonu na tuto výstavu 9 pudlů, z nichž 8 bylo úspěšných.
Bondy je čersvý klubový šampion KPaCHP.
velký černý pes - CH Ctirad Unno Jezve - CAC, CHKCH, 3. nejlepší velký pes výstavy, čerstvý Šampion CZ
velký černý pes - CH Ctislav Unno Jezve - CAC, KCH, čerstvý Šampion CZ a Šampion KPaCHP
velká bílá fena - Amanda Royal Team - CAC, uchovněna
velká bílá fena - Agáta Berberis Carpatica - V3
velký bílý pes - ICH Tony White Envisan - CAC, CHKCH, Nejlepší velký pes, 3. Nejlepší pes výstavy
střední řerný pes - JCH High Style Yrtep - CAJC, 2. Nejlepší mladý pes výstavy
trpasličí stříbrný pes - JCH. Villy Adia Avi - CAC, 2. Nejlepší trpasličí pes výstavy
střední černobílý pes - Bondie Brit Love Wild Angel - CAC, KCH, 3. Nejlepší vícebarevný pudl výstavy, 2. Nejlepší moderní střih výstavyVelice děkuji za pomoc na výstavě a přípravou v salonu své dceři Janě, své kolegyni Zuzce, kamarádce Jitce a handlerce Denise. Na krásném výsledku mají velký podíl.


Náš syn po Toníkovi a Annabel - Arnaldo Pikovický poklad byl poprvé vystavován v Brně na klubové výstavě KCHP u pana rozhodčího Miroslava Guniše, kterému se velmi líbil a byl ohodnocen známkou velmi nadějný 1.Syn našeho Tonyho a Kareny z druhého spojení Abar Recatty byl u nás v salonu na prvním stříhání, které zvládl díky své naprosto vyrovnané povaze s přehledem a odcházel jako malý dandy. S noblesou králováka se nechal vyfotit najprve sólo a pak s tatínkem.

SALON BONNY
MVDr. Věra Vitnerová

Švýcarská 2430
272 01 Kladno-Kročehlavy, MAPA
Tel.: 774 481 041
vera.vitnerova@seznam.cz

návštěv
© fefi.wz.cz
2010