BÍLÝ PUDL KRÁLOVSKÝ
PSÍ SALON
Velice rády se s mojí dcerou Janou věnujeme handlingu. Všechno začalo jejími prvními krůčky v krásné disciplíně zvané Junior Handling. Se psy vyrůstala, starala se o ně, trávila s nimi volný čas, jezdila s námi po výstavách a proto jsem její velký zájem o JH považovala za naprosto přirozený vývoj. Věnovala se přípravě své i svých svěřenců dúkladně od 11 let a výsledky se začaly dostavovat. Nejprve to byla první umístění na menších výstavách, později i na mezinárodních a v roce 2000 vyhrála svoji mladší kategorii 9 - 13 let. V dalším roce se dokonce podařilo vítězství ve starší kategorii tedy 13 - 17 let.Odměnou byla cesta do Birminghamu na opravdový svátek kynologického světa.
Doprovázela jsem dceru na Cruft ´s 2002, kde reprezentovala Českou republiku ve světovém finále Junior Handlingu spolu s dalšími mladými handlery ze 26 zemí světa. Byl to pro nás obě obrovský a krásný zážitek.
V témže roce byla také finalistkou Junior Handlingu na světové výstavě v Amsterodamu.
Handling je pro nás obě prostě koncertem pro sehraný pár, který když se to povede, funguje jako harmonický celek a je požitkem se na něj dívat.


VĚRA VITNEROVÁ
pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský pudl bílý královský Tony se synem Aramisem pudl bílý královský pudl bílý královský

dcera JANA
       pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep pudl Chic Chance Yrtep

SALON BONNY
MVDr. Věra Vitnerová

Švýcarská 2430
272 01 Kladno-Kročehlavy, MAPA
vera.vitnerova@seznam.cz
Tel.: 774 481 041

návštěv
© fefi.wz.cz
2010